Vítá Vás Plzeňská pivnice - Kardašova Řečice

animation
Pivnice, kavárna a herna v jižních Čechách s velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů. Všechny prostory jsou klimatizovány a v letní sezóně můžete posedět  na terasách. Jedna terasa se nachází před podnikem a druhá ve dvoře.

V naší nabídce si můžete vybrat z pěti druhů točeného piva mezi které patří Gambrinus 10%, Gambrinus 11%, Kozel 11%-tankový, Pilsner Urqell 12%-tanková, Radegast 12%,. Samozřejmě nechybí ani velká nabídka lihovin a domácí medoviny.

Z nealkoholických nápojů nabízíme točenou Kofolu, různé druhy limonád, džusů, energetických nápojů.  V naší nabídce je také italská káva Bocello.

Studená kuchyně - nakládaný hermelín, utopenci, tlačenka, korbáče
Teplá kuchyně - Pečené vepřové koleno, pečená vepřová žebra, pečené kuřecí paličky na medu, klobásy, párky ( podívejte se na fotky z naší kuchyně zde )
Doplňkový sortiment - nanuky,zmrzlinové poháry

Pro pořádání různých společenských akcí nabízíme možnost pronájmu salonku /kapacita zvýšena až na 65.osob/spojeného s venkovní terasou s grilem. Nově můžete při vašich akcích využít jukebox a   naší zvukovou aparaturu !!!
(Po dohodě připravíme i jakékoliv jídlo - minutku)


Zábava: Velkoplošné obrazovky (satelit-sportovní přenosy), elektronické šipky, fotbálek, jukebox, výherní automaty, sportovní sázky (Synot tip),
Wi-Fi free, připojení k internetu zdarma  !!! 

Nabízíme také možnost zapůjčení přenosného chladícího zařízení a prodej sudového piva za snížené ceny.